Archive for grudzień, 2010

Fotografia rodzinna Gdańsk

Jeszcze przed Świętami wybraliśmy się z Moniką, Andrzejem i Alanem na rodzinną sesję w parku. Poranna aura była wyjątkowo piękna – wszystko zasypane śniegiem i oświetlone porannym, ciepłym słońcem.

Continue reading “Zimowa sesja Moniki, Andrzeja i Alana – fotografia rodzinna Gdańsk” »

Fotoksięga ze zdjęciami ze ślubu Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto

Fotoksięga ze zdjęciami ze ślubu Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto

Fotoksięga to oprawione w eko-skórę profesjonalne odbitki na papierze jedwabistym, które przetrwają próbę czasu. Solidna pamiątka i przyjemna forma podania ślubnych zdjęć. Jak dotąd, wszystkim klientom fotoksięga bardzo się podobała i byli pozytywnie zaskoczeni wykonaniem. W fotoksiędze mam możliwość pokazania co bardziej znaczących zdjęć w dużym formacie – nawet 30x45cm! W każdym moim pakiecie ślubnym znajduje się conajmniej jedna taka fotoksięga, a na zdjęciach widać komplet – duża fotoksięga dla pary młodej i dwie mniejsze dla rodziców. ( Zdjęcia Danieli i Roberta ) Możliwe jest też obicie fotoksięgi naturalną skórą, efekt powinien być wtedy jeszcze lepszy :) Podobają wam się? :)
Continue reading “Fotoksięga – solidna pamiątka na lata” »

Nie planowałem tak szybko przygotowywać oferty na 2012 rok, jednak coraz więcej zapytań dotyczy już terminów na rok 2012. Od dziś dostępna jest więc oferta – cennik na 2012 rok. Zainteresowanych zapraszam do pytania drogą mailową ( kz@krzysztofzietarski.pl ) o dostępność terminów – na dzień dzisiejszy wszystkie są wolne, choć pierwszeństwo mają osoby, które już pytały o swój termin na 2012 :) Po potwierdzeniu dostępności terminu przesyłam hasło do oferty.