Archive for czerwiec, 2010

Mój blog z projektem 365 dni bierze udział w konkursie na bloga roku 2010, organizowanym przez portal fotograficzny ŚwiatObrazu.pl. Przy okazji konkursu, redakcja portalu, nie kierując się ilością głosów oddanych na poszczególne blogi, wybiera co ciekawsze witryny i przeprowadza wywiad z autorem takiego ciekawego bloga. Tym razem tak miła niespodzianka spotkała mnie, zapraszam więc do przeczytania wywiadu dla portalu ŚwiatObrazu.pl.

Wywiad dla ŚwiatObrazu.pl - Krzysztof Ziętarski

W aktualnym numerze magazynu Hotelarstwo znaleźć można wywiad z właścicielami nowego hotelu Hilton Gdańsk, otwartego 17 czerwca 2010. Wywiad ilustrują dwa moje zdjęcia, a wspólne zdjęcie Panów Jana i Filipa Wójcikiewiczów, znalazło się na okładce tego branżowego miesięcznika.

Okładka magazynu Hotelarstwo - Hilton Gdańsk - zdjęcia właścicieli

Hilton Gdańsk - Jan Wójcikiewicz - zdjęcie, wywiad

Hilton Gdańsk - Filip Wójcikiewicz - zdjęcie, wywiad

Razem z moją siostrą, Agatą, wybraliśmy się na mały rekonesans po okolicach Gdańska, by poszukać ciekawych miejsc na plenery. Agata towarzyszy mi w tym roku przy reportażach ślubnych i w plenerze, dużo fotografuje i stale się rozwija, więc i za jakiś czas może sama z fotografią ślubną się zaoferuje. Ruszyliśmy w okolice Sobieszewa, a po drodze rzuciliśmy się w pole rzepaku, by w końcu na własnej skórze przekonać się jak wygląda mała sesja z pięknym żółtym tłem :)

( Kliknij zdjęcie, by przeczytać całego posta )

Zdjęcia portretowe w rzepaku - strobist Continue reading “W poszukiwaniu plenerów – zdjęcia w rzepaku” »

Preparings - Europe Destination Wedding Photographer - Bride and Groom

Eleganckie zdjęcia ślubne na lodowisku

Continue reading “Daniela i Robert – fotografia ślubna Lębork” »

Nowy blog!

czerwiec 9, 2010

Witam wszystkich na moim nowym blogu. Stary już mi dokuczał, a i elegancją nie powalał, więc doczekał się następcy już na moim serwerze, z wdzięczną poddomeną. Nowy wygląd wydaje się bardziej adekwatny, umożliwia też dodawanie szerszych zdjęć i zdjęcia lepiej się tutaj prezentują. Stary blog znajduje się tutaj: Krzysztof Ziętarski – stary blog ( fotoreportaże ).

Dwujęzyczność

Nowy blog prowadzony będzie w dwóch językach – polskim oraz angielskim.

Facebook

Oprócz nowego bloga, stworzyłem również moją stronę na Facebooku, możecie więc teraz dostawać nowe wpisy poprzez Facebooka, możecie też dodać moją stronę do ulubionych i korzystać z wszelkich udogodnień, które oferuje Facebook.

Zapraszam do częstego odwiedzania nowego bloga! :)