Archive for marzec, 2011


Z Magdą, Tomaszem i Wiktorem wybraliśmy się na plener w słoneczny dzień ( sic! ), na który zresztą czekaliśmy od miesiąca :) . Gdy byłem w pół drogi do Gdyni – chmury zasłoniły piękne słońce, a do tego zaczął wiać srogi wiatr – klimat zupełnie inny niż zaplanowany. Ale nic to – w końcu pochmurne niebo daje klasyczne portretowe światło, a chmurki można ładnie wydobyć błyskając trochę lampą ( bez parasolki, bo i za mocno wiało ). Rodzina z efektów zadowolona, fotograf również – nie widzę więc powodu, by narzekać na pochmurną pogodę ;) Jeśli komuś brak słońca przeszkadza – niech da znać w komentarzach! ;) Zapraszam do obejrzenia zdjęć:
Continue reading “Magda, Tomasz i Wiktor – fotografia rodzinna Gdynia” »

W ostatnich dniach wprowadziłem parę zmian na stronie oraz na blogu:

Aktualizacja portfolio. Zdjęcia dla firm w Trójmieście.

Moje portfolio na stronie www.krzysztofzietarski.pl zostało zaktualizowane głównie w dziale sesji rodzinnych. Stworzyłem też nową podstronę dotyczącą fotografii, zdjęć dla firm w Trójmieście.

Fotografia, zdjęcia firmowe, dla firm - Gdańsk, Gdynia, Trójmiasto

Zmiany na blogu

Uporządkowałem linki w górnej listwie bloga, poprawiłem też parę drobniejszych rzeczy w kodzie bloga. Powstał też nowy, ważny dział:

Projekt 365 dni –> Oko Krzysztofa

Część z was może pamiętać jeszcze projekt 365 dni, którego podjąłem się w zeszłym roku. Projekt przerwałem w pełni sezonu ślubnego, gdy narodził się pierworodny ;) Zostało mi z niego jeszcze ok. 60 nieopublikowanych zdjęć. Pomijając wymóg codziennej publikacji zdjęć, sam projekt od strony fotograficznej bardzo mi się spodobał, a zdjęć, które mogłyby do niego trafić nie przestałem robić. Stworzyłem więc ukryty dział na tym blogu, gdzie będą pojawiać się pojedyncze zdjęcia oraz krótkie serie fotografii utrzymane w klimacie bardziej prywatnym niż komercyjnym i w luźniejszej, bardziej spontanicznej konwencji. Dział uzyskał miano “Oko Krzysztofa”. Link do działu umieszczony jest na górze bloga i został podkreślony kolorem, by nie umknął uwadze odwiedzających bloga. Zapraszam do regularnych odwiedzin – posty z tego działu pojawiać się będą w zakładce RSS mojego bloga ( polecam subskrypcję w pasku zakładek czy którymś z narzędzi do czytania RSS’ów ).

Fotografia rodzinna Gdańsk - sesja z dzieckiem

Zbliża się wiosna, słońce świeci coraz piękniej, a Roksana z synkiem Dawidem i jego babcią stawili się na rodzinną sesję :)
Continue reading “Roksana, Dawid i Babcia – fotografia rodzinna Gdańsk” »